Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet alimentar 3

Număr anunț
DA22851534
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SEBES (CUI 7796350)
Furnizor / câștigător
PRO-ATLANTIS SRL (CUI RO11137110)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949,85 RON
Valoare atribuită
949,85 RON
Data publicării
17.04.2019 09:54
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

949,85 RON

din 949,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.