Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVD+R 4.7 GB neprintabile estelle, 8x, , 100 buc/ bulk

Număr anunț
DA22848129
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Brasov (CUI 4688531)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
30233153-8 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare CD-uri si DVD-uri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.601 RON
Valoare atribuită
1.601 RON
Data publicării
16.04.2019 15:24
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.601 RON

din 1.601 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.