Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMANDA

Număr anunț
DA22846982
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.8 (CUI 4666274)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535,24 RON
Valoare atribuită
535,24 RON
Data publicării
16.04.2019 14:33
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

535,24 RON

din 535,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.