Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse de patiserie

Număr anunț
DA22855018
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX ,,EPISCOP ROMAN CIOROGARIU,, (CUI 22622667)
Furnizor / câștigător
MARLEXAN SRL (CUI 16500886)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459,70 RON
Valoare atribuită
459,70 RON
Data publicării
17.04.2019 12:20
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459,70 RON

din 459,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.