Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet Alimente

Număr anunț
DA22847471
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29157233)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,52 RON
Valoare finală
107,52 RON
Data publicării
16.04.2019 14:54
Data finalizării
17.04.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.