Ofertă acceptată Cumpărare directă

COZONAC DE CASA CU NUCA CACAO SI RAHAT 1000 G

Număr anunț
DA22847304
Autoritate contractantă
COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAIL SADOVEANU (CUI 5051390)
Furnizor / câștigător
Intreprindere Familiala DOMINTE GH. MARILENA (CUI RO23108878)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,01 RON
Valoare atribuită
179,01 RON
Data publicării
16.04.2019 14:47
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,01 RON

din 179,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.