Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA)

Număr anunț
DA22850748
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI RO6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.242 RON
Valoare atribuită
8.242 RON
Data publicării
17.04.2019 09:23
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.242 RON

din 8.242 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.