Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de consultanță tehnică
- Număr anunț
- DA22786862
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
- Furnizor / câștigător
- ADSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI 40764546)
- Cod CPV
- 71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare finală
- 48.000 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 10:51
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.