Ofertă acceptată Cumpărare directă

masca de protectie cu supapa FFP2 cu filtru HEPA - PRODUCATOR 3M cod 9322 ("NU TIP")

Număr anunț
DA22846988
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587 RON
Valoare atribuită
587 RON
Data publicării
16.04.2019 14:33
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587 RON

din 587 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.