Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie cadastrala pentru terenuri cu constructii

Număr anunț
DA22846619
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
16.04.2019 14:19
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.