Ofertă refuzată Cumpărare directă

USTENSILE PENTRU BUCATARIE

Număr anunț
DA22825637
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39221180-2 · Ustensile de gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,94 RON
Valoare finală
154,94 RON
Data publicării
15.04.2019 08:13
Data finalizării
17.04.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.