Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA22856370
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
PROFILO-METAL PRODCOM SRL (CUI RO11487999)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,53 RON
Valoare atribuită
573,53 RON
Data publicării
17.04.2019 13:18
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,53 RON

din 573,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.