Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 22,8% sub estimat
Plic CD, alb, 90g/mp, lipire gumata
- Număr anunț
- DA22853817
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 464,74 RON
- Valoare atribuită
- 358,60 RON 22,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2019 11:25
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
358,60 RON
din 464,74 RON estimat
22,8%
Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 106,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.