Ofertă acceptată Cumpărare directă

papetarie

Număr anunț
DA22852739
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR24 (CUI 29368451)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI RO8566138)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096,40 RON
Valoare atribuită
1.096,40 RON
Data publicării
17.04.2019 10:41
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096,40 RON

din 1.096,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.