Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pahare unica folosinta 1 set = 100 bucati
- Număr anunț
- DA22850765
- Autoritate contractantă
- Comuna Turia (CUI 4404630)
- Furnizor / câștigător
- PERLA HARGHITEI SA (CUI RO505623)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25 RON
- Valoare atribuită
- 25 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 09:24
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25 RON
din 25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro