Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Eticheta securizata
- Număr anunț
- DA22835424
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI RO24173890)
- Cod CPV
- 30199763-6 · Etichete antifurt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.340 RON
- Valoare atribuită
- 5.340 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 14:49
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.340 RON
din 5.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro