Ofertă acceptată Cumpărare directă

HYDROCORTISONUM / Hydrocortisone Na Succin100mg x 1fl+solv(hidrocortizon Eipico)

Număr anunț
DA22847940
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.754 RON
Valoare atribuită
2.754 RON
Data publicării
16.04.2019 15:14
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.754 RON

din 2.754 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.