Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii de rampe de deseuri

Număr anunț
DA22851364
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
45222110-3 · Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363.825 RON
Valoare atribuită
363.825 RON
Data publicării
17.04.2019 09:48
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363.825 RON

din 363.825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.