Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARCAJE RUTIERE

Număr anunț
DA22816074
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
CLIMATECHNIK M.A.C. S.R.L. (CUI 30058462)
Cod CPV
34922100-7 · Marcaje rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.500 RON
Valoare atribuită
130.500 RON
Data publicării
11.04.2019 20:12
Termen limită
18.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.500 RON

din 130.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.