Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar plastic A4 cu sina Noki

Număr anunț
DA22844858
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Judetul Vaslui (CUI 3394163)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,50 RON
Valoare atribuită
170,50 RON
Data publicării
16.04.2019 13:12
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,50 RON

din 170,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.