Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar de prezentare personalizabil, cu 100 folii, A4, coperta rigida, Q-Connect - negru
- Număr anunț
- DA22841562
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 391,68 RON
- Valoare atribuită
- 391,68 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 11:07
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
391,68 RON
din 391,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro