Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET

Număr anunț
DA22853576
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
Furnizor / câștigător
LA MESENI SRL (CUI RO34047970)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.521,12 RON
Valoare atribuită
1.521,12 RON
Data publicării
17.04.2019 11:15
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.521,12 RON

din 1.521,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.