Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Print Server Wireless TP-Link 1xUSB 2.0, antena detasabila
- Număr anunț
- DA22853105
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- UVEX STAR SRL (CUI RO6512999)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251 RON
- Valoare atribuită
- 251 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 10:55
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
251 RON
din 251 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro