Ofertă acceptată Cumpărare directă

Traducere documente

Număr anunț
DA22852838
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Dambovita (CUI 13607340)
Furnizor / câștigător
ANAISCONS SRL (CUI 15055730)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.876 RON
Valoare atribuită
3.876 RON
Data publicării
17.04.2019 10:44
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.876 RON

din 3.876 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.