Ofertă acceptată Cumpărare directă

Eco

Număr anunț
DA22857875
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Neamt (CUI 9776391)
Furnizor / câștigător
ECOCART HOLDING SRL (CUI RO27349240)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.050 RON
Valoare atribuită
2.050 RON
Data publicării
17.04.2019 14:19
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.050 RON

din 2.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.