Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner Xerox Phaser 6020 / Phaser 6022 / WorkCentre 6025 / WorkCentre 6027 Cyan Compatibil
- Număr anunț
- DA22857792
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,10 RON
- Valoare atribuită
- 189,10 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 14:16
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189,10 RON
din 189,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro