Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP CE400A (507A) cartus toner negru original pt LaserJet 500 color M551n/M551dn/M575f - 5.500 pag.
- Număr anunț
- DA22847204
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.082 RON
- Valoare atribuită
- 1.082 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 14:42
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.082 RON
din 1.082 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro