Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet componente echipamente IT&C

Număr anunț
DA22853189
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.555,78 RON
Valoare atribuită
3.555,78 RON
Data publicării
17.04.2019 10:59
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.555,78 RON

din 3.555,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.