Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Gaming MSI GS65 Stealth 8SG cu procesor Intel® Core™ i7-8750H pana la 4.10 GHz, Coffee Lake,

Număr anunț
DA22852655
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.700 RON
Valoare atribuită
11.700 RON
Data publicării
17.04.2019 10:37
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.700 RON

din 11.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.