Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSUMABILE TONER imprimante laser

Număr anunț
DA22847816
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VINJU MARE (CUI 28949910)
Furnizor / câștigător
SISTEM SERVICE SRL (CUI RO16685717)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,38 RON
Valoare atribuită
245,38 RON
Data publicării
16.04.2019 15:08
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,38 RON

din 245,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.