Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD SAMSUNG 500GB 2,5" și HDD WD GREEN 500GB 32Mb

Număr anunț
DA22846548
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02601 (CUI 25974870)
Furnizor / câștigător
TECH INFO COMMUNICATIONS S.R.L. (CUI 40872246)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.046 RON
Valoare atribuită
1.046 RON
Data publicării
16.04.2019 14:17
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.046 RON

din 1.046 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.