Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMPUTER INTEL Core i5-9400F, RAM 16GB, SSD 256GB, PSU 500W, video 2GB, T+M + monitor PHILIPS 22
- Număr anunț
- DA22842855
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.311,76 RON
- Valoare atribuită
- 3.311,76 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 11:54
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.311,76 RON
din 3.311,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro