Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CD blank cu plic
- Număr anunț
- DA22823291
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
- Furnizor / câștigător
- SMART TRADING PREST S.R.L. (CUI RO16124404)
- Cod CPV
- 30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265 RON
- Valoare atribuită
- 265 RON
- Data publicării
- 12.04.2019 13:29
- Termen limită
- 17.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
265 RON
din 265 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro