Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router Asus RT-AC1200G+, 4x LAN Gigabit, 4 antene ex detasabile, dual-band AC1200 -Mouse 12 buc
- Număr anunț
- DA22851323
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442 RON
- Valoare atribuită
- 466 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 09:46
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
466 RON
din 442 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro