Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC Easy SRV1KI, 1000VA / 800W, LCD, 230V Online dubla conversie, unda sinusoidala

Număr anunț
DA22841554
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TULCEA (CUI 4705470)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
16.04.2019 11:06
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.