Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de inlocuire coloane agent termic, apa calda, apa rece si incendiu
- Număr anunț
- DA22839928
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- EUROWINDOW SRL (CUI RO15543927)
- Cod CPV
- 45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 10:06
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 07:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.000 RON
din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro