Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de spalatorie si curatatorie chimica

Număr anunț
DA22854536
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Proceduri si Cazare a Solicitantilor de Azil Galati (CUI 18117926)
Furnizor / câștigător
ESCORT SRL (CUI RO7307798)
Cod CPV
98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414,81 RON
Valoare atribuită
414,81 RON
Data publicării
17.04.2019 11:58
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414,81 RON

din 414,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.