Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MARSIT 2.3MM
- Număr anunț
- DA22848264
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
- Furnizor / câștigător
- SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
- Cod CPV
- 34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 834 RON
- Valoare atribuită
- 834 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 15:31
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2019 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
834 RON
din 834 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro