Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergenti pentru masini de spalat profesionale
- Număr anunț
- DA22843743
- Autoritate contractantă
- Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.439 RON
- Valoare atribuită
- 3.439 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 12:26
- Termen limită
- 21.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.439 RON
din 3.439 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro