Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,0% sub estimat

Baterii

Număr anunț
DA22844696
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
601 RON
Valoare atribuită
510,80 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
16.04.2019 13:04
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

510,80 RON

din 601 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 90,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.