Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,7% sub estimat

Rola hirtie termica tip Etichete SANIBEL -SERA otoemisiuni acustice

Număr anunț
DA22844681
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI RO9164147)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
625 RON 10,7% sub estimat
Data publicării
16.04.2019 13:03
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625 RON

din 700 RON estimat 10,7%

Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.