Ofertă acceptată Cumpărare directă

39832000-3 Produse pentru spalat vase (Rev.2)

Număr anunț
DA22843110
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP "LICURICI" PLOIESTI (CUI 29169955)
Furnizor / câștigător
GORENKO COM S.R.L. (CUI 23227275)
Cod CPV
39832000-3 · Produse pentru spalat vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.997,14 RON
Valoare atribuită
4.997,14 RON
Data publicării
16.04.2019 12:04
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.997,14 RON

din 4.997,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.