Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE PAPETARIE
- Număr anunț
- DA40755657
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR (CUI 4660760)
- Furnizor / câștigător
- BALOG EMESE PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 32346836)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.059,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.059,08 RON
- Data publicării
- 03.07.2026 09:45
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.059,08 RON
din 1.059,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro