Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nitrat de potasiu 99.995 Suprapur®+ SODIUM AZIDE FOR SYNTHESIS 100 G+Ion exchanger Dowex Monosphe

Număr anunț
DA22854517
Autoritate contractantă
EDILUL C.G.A. S.A. (CUI RO11339178)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.149 RON
Valoare atribuită
1.149 RON
Data publicării
17.04.2019 11:57
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.149 RON

din 1.149 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.