Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REACTIVI CHIMICI

Număr anunț
DA22848895
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Teleorman (CUI 3927665)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.774,60 RON
Valoare atribuită
1.774,60 RON
Data publicării
16.04.2019 16:19
Termen limită
21.04.2019 17:00
Data finalizării
16.04.2019 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.774,60 RON

din 1.774,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.