Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saboti telemac

Număr anunț
DA22856802
Autoritate contractantă
Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
Cod CPV
34322100-1 · Echipamente de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
17.04.2019 13:35
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.