Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie stalp inox cromat
- Număr anunț
- DA22853506
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
- Cod CPV
- 34942100-3 · Stalpi indicatori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.760 RON
- Valoare finală
- 9.243,60 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 11:11
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.