Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 48,0% sub estimat
Reclamă Székelyhon 3H-3V AD
- Număr anunț
- DA22848805
- Autoritate contractantă
- COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
- Furnizor / câștigător
- TRANSVERSUM S.R.L. (CUI RO39219317)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 686,40 RON 48,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2019 16:07
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
686,40 RON
din 1.320 RON estimat
48,0%
Adjudecat la 52,0% din estimat · economie 633,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.