Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente pentru dotare și amenajare spațiu fitness
- Număr anunț
- DA22852519
- Autoritate contractantă
- COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.306,50 RON
- Valoare atribuită
- 37.306,50 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 10:33
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.306,50 RON
din 37.306,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro