Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scutece de unica folosinta, pentru adulti
- Număr anunț
- DA22849219
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 491,04 RON
- Valoare atribuită
- 491,04 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 18:20
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
491,04 RON
din 491,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro